Prywatne sex oferty


Informacje

Dodany: 2017-11-15
Kategoria: anonse erotyczne

Tagi dla artykułu

randki erotyczne, sex anonse pań, sex oferty

foto
Sex spotkania


Prywatne sex oferty

Wiesz czego pragnę wiec czym prędzej, jakby nie chcąc uroni ć ani jednej kropli nektaru wylizujesz dokładnie moja szpareczkę. To wynika z kilku przyczyn. Z założenia pracujemy głównie z amatorami. Taka była idea od początku naszej działalności. "Zaliczamy laski hurtowo", czyli bierzemy dziewczynę, nagrywamy z nią film lub trzy filmy, a za tydzień bierzemy kolejną. Nie z jakiegoś braku szacunku czy złego podejścia do kobiet, ale z powodu konwencji, w której wszystko to się odbywa.

Wraz z kolegami, z którymi grywam w piłkę w jednej drużynie amatorskiej wybrałem się w sobotę do klubu nocnego. Razem było nas czterech, i zajęliśmy sobie lożę. Impreza była przednia, i bawiliśmy się doskonale. Co raz który próbował wyrwać jakąś panienkę, zapraszając ją do tańca. Niestety jakoś żaden z nas nie miał szczęścia tego wieczoru. Kobietki były zajęte albo po prostu nie miały ochoty bawić się z nami. Godziny upływały, aż wreszcie odezwała się moja komórka. No tak, to żona dzwoni. Przed wyjściem nie powiedziałem jej gdzie idę i pewno teraz się zamartwia. Wyszedłem na zewnątrz by oddzwonić. Trochę mnie zbeształa ale jakoś przeżyłem W końcu skończyło się na tym, że ona się nudzi i przyjedzie taksówką do nas. A żeby było zabawnie, uzgodniliśmy że będziemy udawać nieznajomych (akurat w tym gronie kolegów nie znamy swoich żon).

Poza tym jeśli kobieta ma nietypowe zainteresowania - filmy anime, szachy, matematyka to to jest nawet słodkie a u faceta - no cóż, świadczy ucieczce w hobby przed życiem towarzyskim i podbijaniem do kobiet, braku elokwencji i spędzania czasu na mieście w celu zdobywania popularności.

Miejsce, które chciała mi pokazać, okazało się zamknięte. Poszliśmy więc dalej, ale albo nie było wolnych miejsc, albo obsługa mówiła, że już nie wpuszczają, bo za pół godziny zamykają. Jeden lokal był na piętrze i gdy wchodziłem po schodach, potknąłem się. "Co za niezdara" - pewnie sobie pomyślała.

Stawiamy też nacisk na ocenę kandydata pod kątem minimalnej kultury i cech prywatne sex oferty charakteru. Jeżeli ktoś wysyła zgłoszenie z błędami ortograficznymi, to na ogół to zgłoszenie odrzucamy. Potrzebujemy osób z minimalnym choćby poziomem kultury, osób w miarę ogarniętych i inteligentnych. W większości przypadków pracujemy z debiutantami, którzy nie tylko pierwszy raz grają w jakimkolwiek filmie, ale w dodatku jest to film porno, w którym trzeba się rozebrać i uprawiać seks. Wiele osób zarzuca nam prostotę scenariuszy, ale niektóre osoby naprawdę nie są w stanie odegrać aktorsko skomplikowanych scen czy dialogów. Dlatego właśnie osoby nerwowe, niekulturalne czy po prostu sprawiające wrażenie mało rozgarniętych są odrzucane już na etapie wstępnej selekcji.

Top