Dostępny także stanie się dział Anonse Erotyczne


Informacje

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


foto
Jestem kim¶ Kogo Warto Poznać : Lubie moje życie lubie być

foto
Seks oferty


Dostępny także stanie się dział Anonse Erotyczne w którym członkowie społeczności zamieszczają swoje ogłoszenia towarzyskie, których celem w zdecydowanej większości są sex seks po spotkaniu bliźniaczy płomień randki.

Sam wiem, że ile kroć miałem takie już nagrane seks randki z dziewczynami z roksy czy to jeżeli zabierałem się do niej ze skrupułami w taki sposób jakby to nie była prostytutka tylko jakaś księżniczka to widziałem, że taka babka mnie gorzej traktowała. Seks mamuśki zamieszczają swoje anonse, a Ty, dzięki podziałowi na miasta, możesz znaleźć kobiety ze swojej okolicy i umówiać się z nimi na sex spotkania. Kilku z nich, chyba nawet nie powinnyśmy przypominać, ale tak dla pewności... Zdając sobie sprawę, że faceci, gdy myślą seksie, nie myślą już niczym innym, wydaje nam się, że warto wspomnieć kilku naprawdę ważnych kwestiach.

Rankiem obudziłem się a Małgosia brała prysznic postanowiłem się przyłączyć , wszedłem do kabiny i na początek dnia postanowiła mi zrobić loda robiła to tak samo zajebiście jak w nocy ale ja nie pozwalając żeby była pokrzywdzona uniosłem ją do wysokości moich bioder i oparłem ją ścianę Wpakowałem fiuta aż po same jaja , pieściłem językiem jej sutki , przyspieszyłem nieco swoje ruchy i spuściłem się jej prosto w cipkę ( nie myśląc dalszych konsekwencjach takiego szaleństwa ) Mocne podniecenie spowodowało iż po kilku minutach jazdy odczułem że zbliża się moment wytrysku , powiedziałem jej żeby zeszła a ona sama dokończyła sprawę ręką , wytrysnąłem jej prosto w dłoń aż ciepła sperma pociekła z dłoni na prześcieradło Pomyślałem wtedy iż warto było czekać tyle tygodni w abstynencji sexualnej żeby teraz przeżyć taki odjazd Po całej sprawie przytuliła się do mnie mocno i zasnęliśmy.

Top