Jeśli będziesz miał szczęście i trafisz na bezpośrednią


Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


foto
No to już w takim razie całkiem się pogubiłam

foto
Sex spotkania


😉 Bo to to chodzi, abyście WY się dobrze bawili. A jeśli jesteś naprawdę facetem z jajami, każ jej założyć wygodne buty i zabierz do parku linowego.

Musisz się czymś wyróżnić z grona tych wszystkich facetów. To gdzie idziemy?” Potem oboje zamawiacie kawę, po czym standardowe pytania: jakiej muzyki słuchasz, co studiujesz, gdzie pracujesz? Nie próbuj przeskoczyć przepaści jednym susłem, idź krok za krokiem.

Jeśli będziesz miał szczęście i trafisz na bezpośrednią kobietę, może się zdarzyć, że zaprosi Cię do siebie na herbatę. W naszym jeszcze dość konserwatywnym społeczeństwie istnieje jeszcze sporo konserwatywnych i niepisanych zasad. Wtedy noś raczej ubrania dopasowane, ale nie obcisłe.

Jeśli ktoś jest szczupły, śmiesznie będzie wyglądał w zbyt dużej bluzie. Pamiętaj także, aby dobrać ciuchy do swojej budowy ciała i wyglądu. Z drugiej jednak strony, czemu masz sobie utrudniać sprawiając kiepskie pierwsze wrażenie?

Jeśli myślisz, że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd, to mam dla Ciebie złą wiadomość. 😦 A tak pokochałam to małe stworzonko, które siedziało mi na ramieniu i skubało włosy lub ciągnęło za ucho. Miałam nimfę, ale niestety krótko się nią cieszyłam.

😀 A może to my zajmujemy czyjąś przestrzeń u kogoś? Zdaje się, że w naszej tzw. Jeszcze ciekawsza 🙂 Nie tylko bogach 🙂

Pytałem Cię kiedyś,czy ewoluowałeś w duchowości przez te lata. Na poziomie umysłu ego merytorycznie jest wszystko w porządku. Jeśli technologia jest na pierwszym miejscu,to nie ma współpracy,tylko jest.

Czy to jest tak trudno zrozumieć? Nie liczy się dobro ludzi,ani dobro planety.

Top