No to już w takim razie całkiem się pogubiłam😀 …. I dlatego Cebulka jest b.dobrą Metaforą ONEGO 🙂 …. Bo w centrum ŻYWEJ Cebulki jest takie COŚ, z czego Potrafi Wyrosnąć COŚ Nowego Dającego Początek Nowym Cebulkom…… Itd…..Itd….Itd….. bez Końca….. i bez Początku…. @Dorota … 😀 ,,, CIEKAWOŚĆ ,,, to takie asymptotyczne zdążanie do Nieskończoności ,, bo jej naturalnym podmiotem Zawsze Będzie Nieskończoność ,,, Ale nie wiem czy wiesz, że już obniżono cenę biletów na Marsa???….. Z 10 mld na 200 tys dolców to spora obniżka, no nie?!

Ps ,,, w link na dole warto kliknąć bo za 3700 np. znajdziesz się na wyspach Kanaryjskich ,,, oczywiście w celach Duchowych 😉 jakby nie 🙂 ,,, to tylko 880 Euro ,,, Jasne to nie Drogo !! On umysł, gdy w małości jest swego zrozumienia nijak pojąć nie może cudu zjednoczenia. @Dorota 😀 ja Ci nawet współczuję bo tego swojego Ptoka do ręki wziąć sobie nie możesz ,,,,,Lidia może ma takiego co go nawet do ręki wziąć można 😀 ,,,, są różne Ptaki albo Ptoki ,,, jakby co ,,,, 😉 🙂 😀 ❤

No, to już w takim razie całkiem się pogubiłam 😉 😀 ….. mam Apel do Lidii: wyjaśnij nam co chodzi z tym Twoim Ptakiem?????…. Tego roku wiele się działo w raszkowskim gnieździe, ale Morale zostało przywrócone i na Dzień Dziecka powinna się bociania rodzinka powiększyć….. 🙂 Co do instynktu samozachowawczego….. z jednej strony jest on strażnikiem Morale, ale w przesadnym wydaniu hamuje Rozwój….. i jak też mówią - „kto stoi w miejscu, ten się cofa”…, niestety….

Top